• Akademia Piłki Nożnej
    Akademia Piłki Nożnej

.

.

.

.

.

 

O akademii piłki nożnej

logo aktywny uniwerystet

 

 

 

"UNIWERSYTET FUTBOLU"

 

Akadamia PIŁKI NOŻNEJ Aktywny Uniwersytet dla chłopców i dziecząt - START od 01.09.2014.

  

Akademia Piłki Nożnej – Uniwersytet Futbolu, powstaje w wyniku sukcesów organizacyjnych i szkoleniowych Fundacji Aktywny Uniwersytet. Po pływaniu i tenisie nadszedł czas na najpopularniejszą grę zespołową jaką jest piłka nożna. Istotny wpływ na naszą działalność miał także sukces polskich siedemnastolatek z Ewą Pajor na czele, które wywalczyły Mistrzostwo Europy, a Najlepsza Piłkarka Europy została Ambasadorką naszej Akademii.

 

„Piłka nożna jest jedna” dlatego zajęcia przeznaczone są zarówno dla chłopców i dziewczynek, różnice w szkoleniu zapewni utytułowana i doświadczona w swojej dziedzinie kadra trenerska z licencjami UEFA A i UEFA B, gdzie każdy z prowadzących grał na najwyższym krajowym i reprezentacyjnym poziomie.

 

Trenujemy na najlepszych obiektach w Poznaniu, czyli Obiektach Uniwersytetu Adama Mickiewicza z czego młodzi sportowcy będą czerpać dodatkowe korzyści i przyjemności.

 

Cele jakie sobie stawiamy, to nauczanie i doskonalenie umiejętności indywidualnych czerpiąc wzorce ze Szkoły holenderskiej, przy czym stawiamy na indywidualizację zajęć i jakość szkolenia. Każde dziecko, które będzie brało udział w zajęciach, otrzyma program dostosowany do prezentowanego poziomu sprawności i umiejętności. Jednak piłka to sport zespołowy, dlatego możliwość spędzenia czasu wolnego z rówieśnikami i wychowywanie w duchu fair play, to także cel nadrzędny w naszej pracy.

 

 

Futbol w dzisiejszych czasach, to coś więcej niż sport, to styl życia i najlepsza z możliwych zabawa – dlatego nie marnuj czasu i dołącz do nas!!!

 

 Hala UAM Morasko 145       Hala UAM Morasko 003a 

 

 

Czytany 5327 razy